Apdrošināšanas konsultācijas

“Marine Financial Club” sadarbība ar vadošajiem apdrošināšanas brokeriem piedāvā konsultācijas un palīdz rast individuālus risinājumus, lai iegūt augstas kvalitātes finanšu aizsardzību neparedzētās dzīves situācijās, īpaši piemērotus Jūrniekiem.

Pēc mūsu pieprasījuma apdrošināšanas brokeri ir izstrādājuši pievilcīgus apdrošināšanas piedāvājumus speciāli priekš mūsu klientiem. Bērnu programmas sākot no 12,- Euro gadā, pieaugušajiem – sākot no 19,- Euro gadā.

Kritisko slimību apdrošināšana

Diemžēl ikvienu var apdraudēt dažādas smagas saslimšanas vai citi veselības traucējumi. Ļoti bieži ārstēšanās var būt ilgstošs un dārgs process. Reizēm var būt nepieciešama arī citu valstu mediķu palīdzība, kas izmaksā ievērojami vairāk nekā medicīnas pakalpojumi Latvijā. Jāņem vērā, ka ārstēšanās periodā, visticamāk, nav iespējas veikt savus darba pienākumus, līdz ar to ienākumu apjoms būtiski mazinās.

Kritisko slimību apdrošināšana ir veids, kā papildus dzīvības apdrošināšanai nodrošināt sev finansiālo kompensāciju smagu saslimšanu vai citu veselības traucējumu gadījumā. Šāda kompensācija sniegs iespēju ātrāk izveseļoties un atgriezties darba vidē, kā arī nodrošinās iztikas līdzekļus reabilitācijas laikā.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana

Neviens nekad neplāno negadījumus! Tie parasti piezogas negaidot un visnepiemērotākajā brīdī.

Nelaimes gadījumos iegūtas traumas būtiski apgrūtina iespēju pelnīt iztiku sev un ģimenei. Nemaz nerunājot par papildus ārstēšanās izdevumiem, kas šādās reizēs neizbēgami rodas.

Tādēļ „Marine Financial Club” saviem klientiem iesaka rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc kāda no nelaimes gadījumu apdrošināšanas risinājumiem, ko iespējams iekļaut dzīvības apdrošināšanas līgumos. Tas nodrošinās finansiālu kompensāciju gan pilnīgi paliekošas darba nespējas gadījumā, gan vieglāku traumu gadījumos. Laicīgi parūpējoties par “drošības spilvenu”, arī kritiskās situācijas būs iespējams parūpēties par savu ģimeni.

Dzīvības apdrošināšana

Savas dzīvības apdrošināšana ir veids, kā apliecināt atbildību par savām finansiālajām saistībām. Saistībām pret ģimeni, kurai Tu esi apgādnieks vai arī saistībām pret banku, ja Tev ir kredīts mājokļa iegādei vai citam labam mērķim.

Neviens no mums nevar būt pilnīgi drošs, ka kādu dienu ar mums nenotiek tas ļaunākais. Tādēļ mēs saviem klientiem iesakām izvērtēt, vai viņu tuvinieki spētu nodrošināt sev nepieciešamos ienākumus pilnvērtīgai dzīvei un finansiālo saistību pildīšanai, ja kādu dienu vairs nebūtu kāda no ģimenes apgādniekiem.

Dzīvības apdrošināšana paredz finansiālas kompensācijas izmaksu norādītajiem labuma guvējiem apdrošinātās personas nāves gadījumā. Apdrošini visvērtīgāko, kas Tev pieder – savu dzīvību -, lai savu finansiālo atbildību apliecinātu arī darbos!

“Marine Financial Club” sadarbībā ar vadošajiem brokeriem piedāvā kvalitatīvas konsultācijas, lai nodrošinātu aizsardzību Jūsu īpašumam un  transportam, kā arī gadījumu regulēšanu, ietaupot Jūsu dārgo laiku.

Īpašuma apdrošināšana

Nekustamais īpašums parasti ir viens no lielākajiem pirkumiem ikviena dzīvē. Liels ieguldījums ir arī gadu gaitā iegādātais kustamais īpašums – mēbeles, elektrotehnika, sadzīves tehnika, apģērbs, piederumi un visas pārējās ikdienā nepieciešamās lietas. Līdz ar to šo lietu saglabāšana ir nozīmīga ikvienam. Īpašuma apdrošināšanas polises iegāde dod iespēju nodrošināties, lai ilgstošā periodā veidotais nekustamā īpašuma kapitāls un iegādātās materiālās vērtības vienā mirklī neaizietu zudumā.

Īpašuma apdrošināšana dod iespēju nodrošināties pret kustamā vai nekustamā īpašuma daļēju bojājumu vai pilnīgu iznīcību. Atkarībā no vēlmēm un iespējām ir iespēja nodrošināties pret visiem  riskiem.

Transportlīdzekļu apdrošināšana

Paralēli obligātās civiltiesiskās transportlīdzekļu apdrošināšanas līgumam (OCTA), transportlīdzekļa īpašniekiem ir iespēja iegādāties brīvprātīgo transportlīdzekļu apdrošināšanas līgumu (KASKO), kas pasargās transportlīdzekļa īpašnieku no iespējamajiem materiālajiem zaudējumiem transportlīdzekļa bojājumu, bojāejas un zādzības gadījumā.

 

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar mūsu speciālistiem.

#####################################################