Marine Financial Club

Jūsu palīgs ceļā uz labklājību

„Marine Financial Club” ir dibināts 2014. gada 26. novembrī. Kluba dibinātāji ir savu nozaru speciālisti, kuru līdzšinējā profesionālā pieredze vairāk kā 15 gadus ir bijusi dažādās jomās- jūrniecībā, finansēs un apdrošināšanā. Šāda kopīgā pieredze kalpoja kā pamats dziļai un detalizētai jūrnieku darba specifikas un vajadzību apzināšanai un novērtēšanai, kā rezultātā tika radīti atbilstoši risinājumi dažādos finanšu jautājumos.

Veidojot konsultāciju pakalpojumu piedāvājumu klāstu jūrniekiem, kā prioritārās tika noteiktas tādas vērtības kā ģimene, veselība un labklājība. “Marine Financial Club” ir apvienojis plašu uzticamu, stabilu un uzticamu partneru klāstu, kas nodrošina dažādus konsultāciju pakalpojumus jūrniekiem ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

“Marine Financial Club” ir uzticams, izdevīgs un elastīgs jūrnieku un viņu ģimeņu partneris dažādāko jautājumu un problēmu risināšanā.

“Marine Financial Club” misija ir piedāvāt jūrniekiem augstas kvalitātītes, individuālām prasībām atbilstošus konsultāciju pakalpojumus, kas sekmētu jūrnieku un to ģimeņu dzīves līmeņa paaugstināšanos.

“Marine Financial Club” darbības mērķis ir izveidot, nodrošināt un nemitīgi pilnveidot tādu konsultāciju pakalpojumu klāstu, kas apmierina visas jūrnieku un to ģimeņu vajadzības  un ir viegli pieejamas.

“Marine Financial Club” darbojas atbilstoši šādiem galvenajiem principiem:

Līdzīgi kā droša osta sniedz kuģiem patvērumu no vētrām un sliktiem laika apstākļiem, “Marine Financial Club” ir godīgs, stabils, uzticams un atbildīgs partneris saviem klientiem, kas piedāvā labākās konsultācijas, kuras palīdzēs nodrošināt aizsardzību pret finanšu krīzēm. “MFC” darbojas saskaņā ar Latvijas un Eiropas Savienības likumdošanu un normatīvajiem aktiem.

Bākas gaismas stars vienmēr nekļūdīgi novirzīs Jūs no briesmām un norādīs drošu ceļu uz Jūsu galamērķi. “Marine Financial Club” nodrošinās individuālu pieeju katram klientam, lai apzinātu viņa vajadzības un piedāvātu kvalitatīvu, izdevīgu un visaptverošu risinājumu.

Viss ģeniālais ir vienkāršs, kā, piemēram, jūrnieku mezgls – vienkāršs un noturīgs. “Marine Financial Club” jebkuras konsultācijas saņemšanu ir padarījis maksimāli vienkāršu.

Kompass ir viens no visuzticamākajiem navigācijas instrumentiem, kurš vienmēr rāda pareizo ceļu, neskatoties uz to, cik tālu no tā Jūs būsiet novirzījušies. Sniedzot individuālās konsultācijas, “Marine Financial Club” kompetentie un pieredzējušie speciālisti palīdzēs Jums atrast pareizo ceļu, lai sasniegt savu finansiālo mērķi.

Kapteinis ir galvenais cilvēks uz kuģa. Lai nodrošinātu “Marine Financial Club” klientiem plaša spektra augstākās kvalitātes konsultāciju pakalpojumus, ir izveidots uzticamu, stabilu un vērtīgu partneru loks, kas ir līderi katrs savā jomā.

“Marine Financial Club” saviem klientiem piedāvā konsultācijas sekojošos jautājumos:

  • Konsultācijas alternatīvo pensiju jautājumos;
  • Konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar visu veidu apdrošināšanu (veselības, dzīvības, nelaimes gadījumu, īpašuma, auto, utt);
  • Nodokļu optimizēšanas konsultācijas;
  • Konsultācijas juridiskos jautājumos;
  • Konsultācijas investīciju jautājumos;
  • Aizdevumu noformēšana kredītiestādēs;
  • Konsultācijas nodokļu deklarāciju noformēšanā;
  • Konsultācijas nestandarta jautājumu risināšanā.

Lai nemitīgi pilnveidotu konsultāciju pakalpojumus un paplašinātu to klāstu, “Marine Financial Club” aktīvi sadarbojas ar kuģu apkalpju personāla komplektēšanas kompānijām un citām ar jūras biznesu saistītām kompānijām.

Mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai un esam gatavi izskatīt piedāvājumus no mūsu potenciālajiem partneriem.

#####################################################